loader image
Resim Alt

Biz Kimiz

Hikayemiz

2018 yılında kuruluş temellerini attığımız 3Xacademy, Eğitim & Danışmanlık firması olarak hizmet vermektedir. Ana faaliyetini Uluslararası Eğitim Danışmanlığı hizmetlerinin oluşturduğu firmamız bunun yanı sıra öğrencilerimizin akademik hayatlarını destekleyici eğitim programlarını da hizmetleri arasında sunmaktadır.
Bu hikaye esasında, Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesinde okurken yani üniversite yıllarında başlamıştı. Her zaman zevk alacağım ve yararlı olabileceğim bir alanda, kendime ait bir işin sahibi olabilme hevesim, kurumsal firma hayatımda pek çok basamaklarda bulunmuş, terfiler almış ve yöneticilik yapmış olmama rağmen hiç sönmemişti. Bugün 22 yıllık profesyonel yöneticilik bilgi ve tecrübemi, 3Xacademy firmasını kurarak siz değerli öğrencilerimizle ve aileleriniz ile paylaşmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşamaktayım.
Biz, sahip olduğumuz vizyon ile kaliteli ve güvenilir hizmete verdiğimiz önem, zoru başarma azmi ve sektöre duyduğumuz merak sayesinde, kısa sürede farklılığımızı göstermeyi hedeflemekteyiz.
Bilginin sürekli güncellendiği, gelişmenin hızla evirildiği bir dönemde aynı yolu tekrar katetmek yerine bu yolda başarı basamaklarını sağlam çıkmış, deneyim, tecrübe ve uzman kadrosu ile marka olmuş firmalarla, sizlere gereken profesyonel hizmeti sunabilmek için işbirliklerimizi gerçekleştirdik.
3Xacademy olarak, bizimle çalışan her öğrencinin özel ve biricik olduğunu kabul ediyoruz. Objektif bir çalışma ile her bir öğrencimizin yaşamda kendi yollarını oluştururken, potansiyellerine maksimum seviyede ulaşmalarına destek olmak istiyoruz.
Öğrencilerimizin hayallerinden ilham almak ve öğrenim hayatlarında sürdürülebilir başarılara imza atmalarına tanık olmak için sizleri de aramızda görmeye bekliyoruz.

Kariyer Yolculuğumda Eğitimler

Erickson Couching TR | ICF | Profesyonel Koçluk

Birkman Metodu | Mesleki Eğilim Uygulayıcı

Points of You | ICF

Yön Yönetim Sistemleri | ICF | Çocuk Koçluk Oyunları

Anka Koçluk | ICF | NLP Uygulayıcı

Anka Koçluk | ICF | Öğrenci Koçluğu

Enneagram

MT! Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi Uygulayıcısı

Yeditepe Üniversitesi | Çocuk Dikkat, Zeka, Hafıza Gelişimi

Yeditepe Üniversitesi | Öğrenci Koçluğu

Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Yetişkin Eğitimi | Eğitim Uzmanı

Kaliteli, yenilikçi ve farklı eğitim anlayışımız ile her öğrencimizin benzersizliğine ve biricik olduğuna inanıyoruz ve birlikte çalıştığımız her aileyi mümkün olduğunca eksiksiz ve profesyonel olarak desteklemeye çalışıyoruz. Hizmet verdiğimiz tüm öğrencilerimizin ve ailelerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak, kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmanın yanında, öğrencilerimizin hayatlarına doğru zamanda, doğru noktada temas ederek, kendilerini keşfeden, farklılıklarının farkında olan bireyler olarak onları hayata hazırlamak kurumumuzun kuruluş amacını oluşturmaktadır.
3Xacademy; Uluslararası Eğitim Danışmanlığı hizmeti ile birlikte öğrencilerimizin akademik eğitim hayatına destek oluşturacak Eğitim ve Kişisel gelişim programları hizmeti sunmaktadır. Bu nedenle öğrencilerimiz için doğru akademik takvimi oluşturmak, onlara vizyon kazandırmak, hayat başarısı yüksek bireyler yetiştirmek konusunda yol arkadaşlığı yapabilmek için uzman ekibimizle birlikte sizleri beklemekteyiz.