loader image

Hoşgeldiniz,     Telefon:  +90 242 247 00 00

Resim Alt

Biz Kimiz

Hikayemiz

2018 yılında kuruluş temellerini attığımız 3Xacademy, Eğitim & Danışmanlık firması olarak hizmet vermektedir. Ana faaliyetini Uluslararası Eğitim Danışmanlığı hizmetlerinin oluşturduğu firmamız bunun yanı sıra öğrencilerimizin akademik hayatlarını destekleyici eğitim programlarını da hizmetleri arasında sunmaktadır.
Bu hikaye esasında, Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesinde okurken yani üniversite yıllarında başlamıştı. Her zaman zevk alacağım ve yararlı olabileceğim bir alanda, kendime ait bir işin sahibi olabilme hevesim, kurumsal firma hayatımda pek çok basamaklarda bulunmuş, terfiler almış ve yöneticilik yapmış olmama rağmen hiç sönmemişti. Bugün 22 yıllık profesyonel yöneticilik bilgi ve tecrübemi, 3Xacademy firmasını kurarak siz değerli öğrencilerimizle ve aileleriniz ile paylaşmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşamaktayım.
Biz, sahip olduğumuz vizyon ile kaliteli ve güvenilir hizmete verdiğimiz önem, zoru başarma azmi ve sektöre duyduğumuz merak sayesinde, kısa sürede farklılığımızı göstermeyi hedeflemekteyiz.
Bilginin sürekli güncellendiği, gelişmenin hızla evirildiği bir dönemde aynı yolu tekrar katetmek yerine bu yolda başarı basamaklarını sağlam çıkmış, deneyim, tecrübe ve uzman kadrosu ile marka olmuş firmalarla, sizlere gereken profesyonel hizmeti sunabilmek için işbirliklerimizi gerçekleştirdik.
3Xacademy olarak, bizimle çalışan her öğrencinin özel ve biricik olduğunu kabul ediyoruz. Objektif bir çalışma ile her bir öğrencimizin yaşamda kendi yollarını oluştururken, potansiyellerine maksimum seviyede ulaşmalarına destek olmak istiyoruz.
Öğrencilerimizin hayallerinden ilham almak ve öğrenim hayatlarında sürdürülebilir başarılara imza atmalarına tanık olmak için sizleri de aramızda görmeye bekliyoruz.

Eğitimlerim

4- 14 yaş Koçluk Oyunları uygulayıcısı

MT! Anlayarak Hızlı Okuma eğitimi Uygulayıcısı

MT! Profesyonel Koçluk

ICF Koçluk Eğitimi

Yeditepe Üniversitesi 4-14 yaş Akıl ve Zeka Oyunları uygulayıcısı

Yeditepe Üniversitesi Eğitim Koçu

London ELT College ENGLAND Language Education

Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Yetişkin Eğitimi - Eğitim Uzmanı

Antalya Gazi Lisesi

İş Hayatım

3Xacademy Eğitim&Danışmanlık ‘’Kurucu’’

2019

Vodafone Bölge Müdürlüğü ‘’ Antalya-İzmir Bölge HR İdari İşler Yöneticisi’’

2000 - 2018

Anteks Dokuma ve Terbiye Fabrikası ‘’Eğitim Uzmanı – Personel Yöneticisi’’

1996 - 1998

Kaliteli, yenilikçi ve farklı eğitim anlayışımız ile her öğrencimizin benzersizliğine ve biricik olduğuna inanıyoruz ve birlikte çalıştığımız her aileyi mümkün olduğunca eksiksiz ve profesyonel olarak desteklemeye çalışıyoruz. Hizmet verdiğimiz tüm öğrencilerimizin ve ailelerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak, kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmanın yanında, öğrencilerimizin hayatlarına doğru zamanda, doğru noktada temas ederek, kendilerini keşfeden, farklılıklarının farkında olan bireyler olarak onları hayata hazırlamak kurumumuzun kuruluş amacını oluşturmaktadır.
3Xacademy; Uluslararası Eğitim Danışmanlığı hizmeti ile birlikte öğrencilerimizin akademik eğitim hayatına destek oluşturacak Eğitim ve Kişisel gelişim programları hizmeti sunmaktadır. Bu nedenle öğrencilerimiz için doğru akademik takvimi oluşturmak, onlara vizyon kazandırmak, hayat başarısı yüksek bireyler yetiştirmek konusunda yol arkadaşlığı yapabilmek için uzman ekibimizle birlikte sizleri beklemekteyiz.

Kullanıcı Kaydı

Kayıt için izniniz yok

Şifreyi yenile