loader image
a

Ayşe Kiremitçi

  /  Ayşe Kiremitçi

Ayşe Kiremitçi

Eğitim Uzmanı Öğrenci Koçu - Mentor

Ayşe Kiremitçi Antalya doğumludur. Üniversite öğrenimini, Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri fakültesinde Yetişkin Eğitimi üzerine yapmıştır. Bölümünü pedagojik formasyon eğitimini de alarak Eğitim Uzmanı olarak tamamlamıştır.

e-posta: info@3xacademy.com

Ayşe Kiremitçi – Eğitim Uzmanı, Öğrenci Koçu, Mentor

Ayşe Kiremitçi Antalya doğumludur. Üniversite öğrenimini, Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri fakültesinde Yetişkin Eğitimi üzerine yapmıştır. Bölümünü  pedagojik formasyon eğitimini de alarak Eğitim Uzmanı olarak tamamlamıştır.

Üniversite sonrası 1996 yılında iş hayatına Anteks Tekstil fabrikasında eğitim uzmanı olarak başlamış, kurum çalışanlarının, firmalarına aidiyetlerini ve motivasyonlarını yükseltecek çok yönlü eğitim ve sosyal aktivite programları planlayarak  Yöneticiler ve çalışanlar arasında köprü oluşturulmasına katkı sağlamıştır. 1998 yılında iş hayatına ara vererek İngilizce öğrenmek için Londra’ya uçmuş ve öğrencilik günlerine geri dönmüştür.

2000 yılında Telsim GSM firması ile iş hayatına tekrar merhaba demiş ve sonradan Vodafone olan uluslararası firmada 2018 yılının sonuna kadar Ege-Akdeniz İnsan Kaynakları-İdari İşler yöneticisi olarak çalışmıştır.

20 yıllık kurumsal firma yöneticilik hayatından sonra 2018 yılı itibari ile esas mesleği olan eğitim hayatına yatırım yaparak,  Yeditepe Üniversitesinden ve ICF’den Koçluk ve Eğitim Koçluğu, Akıl ve Zeka oyunları eğitici eğitmenliği, Hafıza Teknikleri eğitimi ayrıca Üniversitede seçmeli ders olarak aldığı Anlayarak Hızlı okuma eğitimine ayrı bir parantez açarak bilgilerini güncellemek adına tekrar eğitim almıştır. Koçluk eğitimleri yolculuğunda , öğrencilerle  çalışmanın hayat amacına daha uygun olduğunu görerek  rotasını öğrencilere yöneltmiş ve 2019 yılı Eylül ayında 3Xacademy Eğitim&Danışmanlık firmasını kurarak ofisinde yada zoom üzerinde, Koçluk temelli bilgileri de ilave ederek hazırladığı  yüzyüze  yada online eğitim programları ve seminerler ile öğrencilere, gençlere ve ebeveynlerine yeni kazanımlar oluşturmada rehber olmaya çalışmaktadır.

 

Anka Koçluk Öğrenci Koçluğu Ağustos2020

My Education

Harvard University

MBA from Harvard Business School

University of Michigan

BBA (2006)

Harvard University

Section UX & UI design (2008)

My Experience

Google

Head of Industry

Self - employed

Professor and Consultant